+421 41 4213796 (od 7.00 - 15.30)

janegal@janegal.sk

Dodacie a platobné podmienky

Janegal spol. s r.o., ako výrobca a importér predáva len firmám a subjektom s platným IČO, pričom jednorázová objednávka je možná min. od 50€ bez DPH. V sekcii ZĽAVY ponúkame možnosť využiť množstevné zľavy. V prípade opakovaných nákupov na ďalší predaj nás kontaktujte a Vaše nákupné podmienky a ceny nastavíme individuálne.

Tovar, ktorý ste si u nás objednali, Vám bude doručený spravidla do troch pracovných dní. Ak tovar náhodou nie je skladom, bude po telefonickej dohode odoslaný až po naskladnení od našich výrobcov.

Minimálny finančný objem pre fakturáciu a zároveň expedíciu je taktiež 50 € bez DPH za každý balík, potom neúčtujeme poštovné ani balné. 

Minimálny finančný objem pre expedíciu paletových zásielok bez prirážky za prepravu je 400 € bez DPH za každú paletu.  

Zaväzujeme sa dodať správny druh a množstvo tovaru na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene a adekvátne zabalený, odoslať tovar v najkratšej možnej lehote, vystaviť a priložiť faktúru. V prípade, že z našej strany dôjde k chybnej expedícií, výmena bude realizovaná na naše náklady.

Dodávateľ si vyhradzuje právo neposielať krehký a tekutý tovar balíkovou prepravou, takýto tovar posielame len paletovou prepravou.

Dodávateľ si od 1.5.2020 vyhradzuje právo neuplatniť množstevnú zľavu na akékoľvek rukavice.

Platobné podmienky

Ak nie je dohodnuté inak, tovar je potrebné uhradiť na predfaktúru, alebo kuriérovi pri doručení. Tovar je možné odobrať aj osobne v našom sídle po telefonickej dohode na tel. č. 041/4213796, 4220240.

V prípade nejasností, chýb na našom obchode alebo ak sa Vám nebude pozdávať cena, či nenájdete žiadaný produkt , kontaktujte nás kedykoľvek na adrese: janegal@janegal.sk , alebo na tel./fax čísle 00421/ 41 / 4213796 v pondelok - piatok v čase 7.00 - 15.30.