+421 41 4213796 (od 7.00 - 15.30)

janegal@janegal.sk

O firme

Firmu Janegal založil Ing. Ján Galvánek dňa 17.9.1992 a jej hlavnou náplňou bola výroba čistiacich textílií. V období od roku 1992 do roku 2000 sa postupne prepracovala na poprednémiesto v tejto oblasti, čo jej umožnilo ďalší dynamický rozvoj.  

V roku 2000 sa firma transformovala na spoločnosť s r.o.. Od roku 2003 spoločnosť Janegal rozšírila svoje aktivity aj smerom k dovozu a distribúcii čistiacich a upratovacích pomôcok pre priemysel z viacerých európskych štátov. Od roku 2010 ponúka najširší sortiment čistiacich potrieb a pomôcok v Slovenskej republike a priamo dováža konkurencieschopné výrobky od viac ako osemdesiatich výrobcov z Európy a Ázie, z toho viac ako desať pre SR a čiastočne i pre  Vyšehradské štáty V4 exkluzívne distribuuje. Naše i dovozové výrobky môžete nájsť pod chránenou značkou „Janegal“, ale aj rôznymi privátnymi značkami v obchodných sietiach a veľkoobchodoch, ale aj nebalené, nepolepené, či bez značky v priemyselnej veľkospotrebe, v armáde, v zdravotníckych zariadeniach, v podnikoch i v upratovacích servisoch. Naša spoločnosť viac ako desať rokov v spolupráci s Ministerstvom obrany SR garantuje dostupnosť čistiacich textílií v mimoriadnych situáciách a krízových stavoch. Časť z našej produkcie exportujeme do okolitých štátov.

Spoločnosť sídli vo vlastnom areáli v Kysuckom Novom Meste s rozlohou cca 8.000 m2, kde má okrem iného k dispozícii cca 4.000 m2 skladovacích priestorov s kapacitou cca 6.000 paletových miest.

Našim cieľom je napredovať v oblasti výroby, importu, distribúcii čistiacich potrieb a pomôcok, prinášať našim stálym aj novým partnerom maximálnu spoľahlivosť, stabilnú kvalitu s nadštandardným servisom, podľa ich potrieb a rozšíriť export značky „Janegal“ do celej Európy.