+421 41 4213796 (od 7.00 - 15.30)

janegal@janegal.sk

O firme

Firmu Janegal založil Ing. Ján Galvánek dňa 17.9.1992 a jej hlavnou náplňou bola výroba čistiacich textílií. V období od roku 1992 do roku 2000 sa postupne prepracovala na popredné miesto v tejto oblasti, čo jej umožnilo ďalší dynamický rozvoj.  

V roku 2000 sa firma transformovala na spoločnosť s r.o..

Od roku 2003 spoločnosť Janegal rozšírila svoje aktivity aj smerom k dovozu a distribúcii čistiacich a upratovacích pomôcok pre priemysel z viacerých európskych štátov.

Od roku 2010:

  • ponúkame najširší sortiment čistiacich potrieb a pomôcok v Slovenskej republike
  • viac ako osemdesiat výrobcov v Európe a Ázii vyrába pre nás konkurencieschopné produkty
  • vlastnú značku exportujeme do okolitých štátov
  • pre doplnenie nášho sortimentu dovážame a distribuujeme na Slovensko aj niektoré produkty iných značiek

Naše i dovozové výrobky môžete nájsť pod našou značkou, ale aj rôznymi privátnymi značkami v obchodných sieťach a veľkoobchodoch, ale aj nebalené, nepolepené, či neznačkové v priemyselnej veľkospotrebe, armáde, zdravotníckych zariadeniach, podnikoch i upratovacích servisoch. 

Naša spoločnosť v spolupráci s Ministerstvom obrany SR viac ako desať rokov garantuje dostupnosť čistiacich textílií a gumených rukavíc v mimoriadnych situáciách a krízových stavoch.

Spoločnosť sídli vo vlastnom areáli v Kysuckom Novom Meste s rozlohou cca 8.000 m2, kde má okrem iného k dispozícii cca 4.000 m2 skladovacích priestorov s kapacitou cca 6.000 paletových miest.

Našim cieľom je napredovať v oblasti výroby, importu, distribúcii čistiacich potrieb a pomôcok, prinášať našim stálym aj novým partnerom maximálnu spoľahlivosť, stabilnú kvalitu s nadštandardným servisom podľa ich potrieb a rozšíriť export značky „Janegal“ do celej Európy.